Tüm Medya işlerini; televizyon, radyo, gazete, dergi, tanıtım, İnternet, haber, spor, magazin, kültür sanat gibi çalışmaların gerçekleştirilmesi,

Televizyon ve İnternet ortamında yayınlanmak üzere çekimi gerçekleştirilecek olan organizasyonların, programların, sunumların, çekimini gerçekleştirmek.

Yeni bir ürününüzü veya var olan ürünlerinizi tanıtmak için video sizin için en doğru seçim olabilir. Örneğin ürünün kullanım alanları, kullanım şekilleri belki de üretim aşamalarını anlatan bir video binlerce kelimeyle anlatılamayacak kadar bilgi içerir ve müşterilerinizin hafızasına çok daha kolay yerleşir.

Firmanızı ya da yeni bir ürününüzü televizyonda yayınlanan haber programlarında tanıtmak istiyorsanız TV kanallarının yayınlayacağı haber videosu formatında video çekimi yapılan ve mesajınızı en iyi biçimde aktaracak şekilde kurgulanan tanıtım filmi hizmetimizi kullanabilirsiniz.

Televizyon ve radyo programları için, çekim, proje üretimi, sunumu ve anlaşmaları yapmaktayız.

Seslendirme hizmetleri ile yapılacak sunumlarınıza ses getirmekteyiz.

Haber ayağımız olan BARKOTÜRK ile gündemi takip edebilirsiniz.

Hizmetimizi ileri teknolojik yöntemlerle takip etmek, müşterilerimize en uygun çözümleri sunmak, en güvenilir en hızlı yüksek performanslarda hizmet vermek, yüksek kalite ve standartlarda en uygun piyasa koşullarındaki alternatifleri sunarak müşteri memnuniyetini yakalamaktır.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan güvenli, hızlı zaman ve maliyete tasarrufu sağlayan çalışma prensiplerine sahip; uzman kadrosu ile birebir eğitim ve hizmetleri eksiksiz gerçekleştirmek. Günün değişen ve gelişen teknolojilerini takip ederek medya ve eğitim sektöründe hizmetlerinin gerçekleştirilmesinde kullanmak, globalleşen dünyada hak ettiği yeri almaktır.

Barko Film

Facebook: www.facebook.com/barkofilm1
Twitter:
www.twitter.com/ barkofilm 
Google +:
plus.google.com/+barkofilm 
E-posta:
info@barkofilm.com / barkofilm@gmail.com

Barko Türk

Facebook: www.facebook.com/barkoturk
Twitter:
www.twitter.com/ barkoturk
Google +:
plus.google.com/+barkoturk
E-posta:
info@barkoturk.com / barkoturktv@gmail.com

Barko Life

Facebook: www.facebook.com/barkolife
Twitter:
 www.twitter.com/ barkolife 
Google +: 
plus.google.com/+barkolife 
E-posta: 
info@barkofilm.com / barkofilm@gmail.com

Organizasyon; Günü Birlik Bursa gezisi düzenliyoruz. Minimum 25 maksimum 45 kişilik gruplara özel araçlar ile günü birlik Bursa Gezisi düzenliyoruz.

Osmanlı İmparatorluğuna başkentlik yapan, 6 Osmanlı Padişahını Bağrında barındıran Bursa’da Atatürk’ün evine Karagöz- Hacivat’a dünya kültürel mirasları arasına alınan Cumalıkızık Köyü’ne, ve Bursa Ulucami’ye gidiyoruz.

Barko Film Medya personeli müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet verir. Müşteri temsilcileri ve pazarlama birimi alanlarında tecrübeli ve birikim sahibi arkadaşlardan oluşur. Müşterilerden alınan siparişler büyük bir titizlikle incelenir, planlama servisiyle görüşülerek temin süresi ayarlanır ve gerekli sipariş formları açılarak üretime geçilir. Müşterilerden gelen her sipariş için öncelikle teklif hazırlanır.

Haber Sitelerimiz, kktchaber.com(2006), bakırkoyden.com(2012), uludagdan.com(2012), haber sitelerini 2014 yılında BARKOTURK.com çatısı altında birleştirdik. Gerek Türkiye’nin, Gerekse; Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin en önemli olaylarının yer verildiği haberlerin yer aldığı BARKOTURK.com kısa zamanda tıklanma oranında büyük bir yol kat etti.

Fotoğraf Çekimi, Dijital Fotoğraf Çekim hizmetlerini kendi bünyesinde yürütmektedir. Günümüzde fotoğraf çekimi kısaca çok kolaylaştırılmıştır. Özellikle dijital fotoğraf makinalarının ve kameraların çıkmasıyla birlikte artık tanıtım zorunluluğunu doğurmuştur.

Barko Film Medya yüksek çözünürlükte ve profesyonel fotoğraf ve video çekimi hizmeti sunmakta ve müşterilerine en yüksek kaliteyi en ekonomik fiyatlarla sunmayı hedeflemektedir.

Görüntülü Çekim; Dijital Fotoğraf Çekim hizmetlerini kendi bünyesinde yürütmektedir. Günümüzde fotoğraf çekimi kısaca çok kolaylaştırılmıştır. Özellikle dijital fotoğraf makinelerinin ve kameraların çıkmasıyla birlikte artık tanıtım zorunluluğunu doğurmuştur.

MEDYA REKLAM TANITIM FİYATLARI (Aylık)

Barko Film Medya Organizasyon Eğitim Danışmanlık, tarafından müşterilerine sunulan bu hizmet, kurum ya da markanın marka vaadi çerçevesinde belirlenecek olan iletişim hedeflerine ulaşmasında ‘yol haritası’ görevi üstlenecek Stratejik İletişim Planı’nın hazırlanmasını, bu stratejiye bağlı olarak iletişim projelerinin ve uygulama planlarının oluşturulmasını (yıllık medya planları, kampanyalar, basın toplantıları, açılış törenleri, lansmanlar vb… etkinlikler) ve hayata geçirilmesini kapsamaktadır.

İletişim Planı’nın da yer alan strateji ile uyumlu mesajların, kurum sözcüleri tarafından ilgili sosyal paydaşlara en doğru zamanda ve en etkili biçimde iletilmesini sağlamak üzere oluşturulacak medya stratejisinin belirlenmesi, planlamanın oluşturulması ve uygulama çalışmalarını içermektedir.
Sunduğumuz medya ilişkileri hizmeti aşağıdaki aşamalardan oluşmaktadır:

  • İletişim stratejisi ile paralel olarak, medya ilişkileri stratejisinin belirlenmesi,
  • Belirlenen strateji doğrultusunda medya planının oluşturulması,
  • İletişim stratejisi doğrultusunda; medya ile kurum ya da marka arasındaki ilişkilerin koordinasyonu,
  • Kurum sözcüleri ile özel röportajların organize edilmesi,
  • Hizmet verilen kurum ya da markaya ait basın bülteni, basın daveti, basın açıklaması, basın kiti gibi basına yönelik yazılı çalışmaların hazırlanması,
  • Basının etkinliklere katılımıyla ilgili davet çalışması,
  • Etkinliklerde basının karşılanması,
  • Özel haber çalışmalarının, basın gezilerinin planlanması ve koordinasyonu,
  • Basına yönelik organizasyonların iletişiminin yapılması ve takibi yapılır.