İnsan Kaynakları

BU İLANA YALNIZCA İLETİŞİM FAKÜLTESİ ÖĞRENCİSİ VE MEZUNLARI BAŞVURABİLİR.

Radyo Televizyon sinema

Gazetecilik

Halkla İlişkiler ve Reklamcılık

Grafik Tasarım Vb…

Web TV’de Programları sunabilecek, reklam çalışmaları yapabilecek sunum ve teknik konularda az da olsa bilgi sahibi olan, mesleğimiz ile alakalı ilgili okullardan,

"İletişim Fakültesi Gazetecilik, Halkla İlişkiler ve Reklam İle Radyo Televizyon Bölümü 1.2.3. Veya 4. Sınıf öğrencisi ya da mezunu olan"

Serbest zamanlı çalışabilecek bay veya bayan arkadaşlar arıyoruz.

 

Programlar İçin;

Barko Film Medya Prodüksiyon bünyemizde bulunan ve yeni kurduğumuz BarkoTurk.com web TV haber sitemizde yayınlamak üzere birçok program çekmek istiyoruz.

Programlarımızın içeriği bazı konular dışında tamamen serbest olacak.

Program yapımcısı, sunucusu, tasarımcısı, kısaca programdan sorumlu siz olacaksınız.

Programlar 20 - 25 uzunluğunda olacak.

Konu ve içerik konusunu tamamen sizin yeteneğinize bırakıyoruz.

Çünkü sizler ilerde Bu ülkenin en değerli yayıncıları ve yapımcıları olacaksınız.

Haber ve Editörlük;

BarkoTurk.com içerisinde aynı zamanda birçok haber ve aktüel çalışmalara da yer vereceğiz. Kendisini editörlük ve habercilik konusunda geliştirmek isteyen arkadaşlarımızı da bu bölüme katkı koymak üzere aramıza bekliyoruz.

Yine bünyemizde bulunan barkolıfe.com adlı sayfamızda da ilk aşamada dağıtımı İstanbul ile sınırlı olacak olan bir aktüel dergi çalışmamız mevcut.

Ki yine bir de ilk aşamada bir gazete projesi içindeyiz.

Hem site içerisinde hem de dergi içerisinde kalemini konuşturabilecek, görsel çalışmalarına yer verebilecek arkadaşları aramıza bekliyoruz.

Seslendirme Çalışmaları;

Barko Film prodüksiyon olarak, ürün tanırımı, katalog çekimi, tanıtım filmi, belgesel çekimleri vb… çalışmalar içerisinde bize katkı da bulanabilecek; İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca, Çince, Arapça gibi dillere hakim çevirmen ve seslendirme yapabilecek arkadaşları da aramızda görmek bizi mutlu edecektir.

Halkla İlişkiler ve Reklam

Yapacağımız çalışmalarda firma, kurum ve kuruluşlar ile iletişimi kuracak, BarkoTurk.com Web TV’de yayınlayacağımız, BarkoLife Aktüel Dergimizde ve alt yapını oluşturmak istediğimiz bir Bölgesel gazetemizin Pazarlanmasında, Reklam ve Sponsorluk çalışmalarında görev alabilecek deneyimli deneyimsiz arkadaşlar arıyoruz.

Başvuru için;

  • Öncelik mesleğimizi severek yapacak, kendini geliştirmek isteyecek olan arkadaşlarımıza olacak.
  • Başvurularınızı Telefon ile yaparsanız daha hızlı dönüş sağlayabiliriz.
  • CV’lerinizi info@barkofilm.com adresine, iletişim bilgilerinizi dikkatli bir şekilde yazmanızı rica ederiz.
  • Yapmış olduğunuz çalışmalar ve hakkınızda bilgi edinebileceğimiz projeleriniz varsa linklerini, video ve fotoğraflarından bazı örnekleri de E-Postaya lütfen ekleyin.
  • Maaş dolgun…!!! Maaşınızı yapacağınız katkılar, ortaya çıkaracağınız projeler ve geleceğe bakış açınız belirlediğinden dolayı, tamamen siz belirliyorsunuz. O nedenle telefonla, mail ile daha ilk cümlede “maaş ne kadar” diyen arkadaşlar şimdiden size teşekkürler. Biz sizi ararız 🙂
  • Tamamen sınırsız ve mesai saati olmadan sizin ruh halinizi ve dünyanızı yansıtabileceğiniz bir ortam oluşturmak istiyoruz.
  • Aramıza katılmak isteyen gerçekten bir projem var ama şans veren yok diyen arkadaşlara ise, ŞİMDİDEN ARAMIZA HOŞGELDİNİZ DİYORUM.

 

Saygılarımla…

Utku YÜZÜCÜER
Barko Film Medya Prodüksiyon
Genel Koordinatörü
0 212 983 77 01 - 0545 864 72 87
Zeytinlik Mahallesi Halkçı Sokak No: 31/24 Bakırköy İstanbul

www.BarkoFilm.com